نقطه آغاز هر رویدادی در جهان خواسته است، حیات مجموعه ای از نیازها و پاسخ های طبیعی است که در کنار یکدیگر اکوسیستم زندگی مارا تشکیل داده اند. شيرين گل را در برابر این سوال که دليل مصرف عسل و نحوه تشخيص عسل مرغوب چیست، تاسیس کرده ايم. داستان پیدایش شيرين گل به زمانی بازمیگردد که بازار فروش محصولات ارگانيك در آشفته ترین حالت ممکن به سر میبرد. کاربر ایرانی میتوانست محصول خود را روی صفحات وب ببیند ولی امکان تشخيص كيفيت ممکن نبود. نیاز بازار به یک مرجع فروش حرفه ای که علاوه بر فروش، دغدغه ارضای نیازهای کاربر را داشته باشد بشدت احساس میشد.

اینجا پیداش میکنی!

این جمله ایست که روزانه و چندین بار بدنبال شنیدن آن هستیم. برای سوال کجا پیداش کنم بعضی از نیازهایمان پاسخ های ثابتی داریم، اگر مواد غذایی میخواهیم، احتمالا نزدیکترین سوپرمارکت جواب سوال ما خواهد بود، یا برای اقلام دارویی معمولا پاسخ، داروخانه مورد اعتمادمان است.

آیا تا به حال به دلیل ثابت بودن بعضی از پاسخ ها فکر کرده اید؟

نیاز خرید و تامین کالا نه فقط عرضه مستقیم محصول بلکه عرضه صحیح خدمت است. موجودی کامل یک سوپرمارکت، اصالت کالای یک داروخانه و خدمات پس از فروش یک فروشگاه خودرو همگی از عناوینی هستند که اصالت خرید و آرامش ذهن ما را شکل میدهند.

کجا پیداش کنم؟ سوال ما زمانی بود که کالای اصیل، خوب و با کیفیت در سطح کشور کمتر مشاهده میشد، آشفتگی قیمت، عدم تامین کالا و عدم امکان دسترسی به موقع به محصول و از همه مهمتر نقص در ارائه خدمات فروش برازنده شخصیت و شان ایرانی همگی عناوینی از دغدغه های ما برای تامین کالا بودند.

اما امروز شيرين گل تمام قد و با افتخار برای بخشی از نیازهای شما پاسخی قاطع و محکم دارد. پاسخی که در پس آن هزاران ساعت تلاش روزمره و فداکاری های بسیاری انجام شده تا شما بدون دغدغه و آسان نسبت به تامین کالای مورد نیاز خود اقدام کنید.

مجموعه ای که پیش روی شماست، تلاش دارد تا بهترین های بازار جهانی را، به روز، با قیمت مناسب و تامین خدمات مناسب فروش درخور شان شما ارائه کند. و قطعا در این بین همواره در تلاش هستیم تا با توسعه خدمات خود و بهبود روش ها آسایش هرچه بیشتری شمارا در این زمینه فراهم آوریم.

انگیزه ما برای فعالیت در این حوزه کسب رضایت و خشنودی مشتریان بوده، تیم شيرين گل در جهت بهبود روند کاری و توسعه خدمات خود همواره آماده شنیدن نظرات و انتقادات شما مشتری گرامی است.